O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcji Drzewnej „JACK-DREW“ zajmuje się produkcją opakowań i palet drewnianych. Zakład istnieje od 1980 r. Posiadamy własny transport samochodowy, którym przywozimy surowiec drzewny niezbędny do produkcji palet jak i którym dostarczamy wyprodukowany towar do klientów, głównie z Niemiec. Zatrudniamy 48 pracowników. Miesięcznie produkujemy 45 tysięcy sztuk palet. Sukcesywnie unowocześniamy linię produkcyjną, dzięki czemu możemy podnosić jakość naszych wyrobów. Aby wykorzystać odpady poprodukcyjne w 2008 roku rozpoczęliśmy produkcję brykietu z trocin. Sprzedajemy również korę oraz zrębki.  Zakupu surowca dokonujemy w Lasach Państwowych, które posiadają certyfikat zgodności z międzynarodowymi standardami. Po uzyskaniu licencji transportowej, rozszerzyliśmy działalność o świadczenie usług transportowych. Jedną z najważniejszych inwestycji był montaż instalacji do wyciągu trocin oraz budowa trzech suszarni kontenerowych.

Posiadamy Certyfikat ISO 9001: 2008, Certyfikat pochodzenia produktu HU11/5767, Świadectwo Instytutu Technologii Drewna dotyczące warunków technicznych i organizacyjnych produkcji opakowań z drewna oraz Certyfikat EPAL, aby móc produkować palety typu EURO.

W 2007 roku otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biała Lista, przyznano nam także tytuł „Firma Primus Inter Pares 2007”.

Pięciokrotnie otrzymaliśmy tytuł „Solidna Firma ”co stanowi dla nas szczególne wyróżnienie i jest dowodem na to, że nasze starania są zauważane i doceniane. W 2009 roku otrzymaliśmy złoty certyfikat „Solidnej Firmy ” co jest dla nas szczególnie ważne, gdyż obchodziliśmy wówczas  jubileusz 30 - lecia naszej firmy.

 

 

Właściciel firmy Stanisław Kryger

© Copyrights 1980 - 2013 Jack-Drew. Designed by